Mam na imię Marta i życie w biegu to jest mój żywioł.

Prywatnie jestem mamą i żoną. Zawodowo jestem organizatorem, ekonomistką, handlowcem…i… układam kwiaty, skręcam meble, projektuję wnętrza, sprzedaję nieruchomości i zawsze chciałam być lekarzem…  Wiem, jest tego dużo, ale cóż zrobić, jak się kocha wszystko, a przede wszystkim pracę z ludźmi.

Staram się żyć tak, by rozwijać swoje pasje. To jest właśnie jedna z nich – od momentu organizacji mojego ślubu, 3 lata temu, jestem zakochana w tym zawodzie… więc

…zostałam Konsultantem ślubnym.

Od jakiegoś czasu byłam związana z jedną z trójmiejskich agencji ślubnych, jako prawa ręka konsultanta ślubnego, czyli koordynator wesel, co dało mi poznać tę pracę od podszewki ze strony typowo organizacyjnej i techniczno- roboczej. Stwierdziłam, że jest to zdecydowanie to, co chcę w życiu robić i nie tylko TO! Skoro zakochałam się w organizacji ślubów, to dlaczego nie organizować innych uroczystości??

Niedawno spełniłam swoje marzenie związane doskonaleniem się w tym zawodzie: ukończyłam kurs konsultanta ślubnego w Akademii Wytwórni Ślubów  Ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznych wskazówek. Dziękuję, Agnieszka!

Poczułam, że jestem już przygotowana od strony teoretycznej i praktycznej do tej pracy.

Więc…do roboty! Jeśli zaufasz mi, mojej kreatywności, otwartości i wiedzy i powierzysz mi zadania związane z organizacją najważniejszego w życiu wydarzenia, to jestem tu dla Ciebie.

Do zobaczenia!

Marta Wilk