Ślub i Wesele

Organizacja ślubu i wesela, czy innego przyjęcia wymaga głównie pomysłu na aranżacje tego szczególnego wydarzenia, dokładnego planu, pełnego zaangażowania, mnóstwa czasu, bogatego doświadczenia i sprawdzonych podwykonawców. Skorzystanie z pomocy konsultanta ślubnego da Wam fachowe wsparcie, poczucie bezpieczeństwa, usprawni zaplanowanie wszystkiego, zminimalizuje stres oraz da pewność, że nad przebiegiem uroczystości cały czas ktoś czuwa.

Każdego Klienta traktuję indywidualnie i w zależności od Waszych potrzeb i zaawansowania przygotowań, oferuję swoją pomoc. Zachęcam do zapoznania się z poniższymi pakietami wszystkie Pary z Gdańska, całego Trójmiasta oraz okolic.

Pakiet „od A do Z”

Skierowany dla Par, które dopiero zaczynają przygotowania do ślubu. Współpracę przy organizacji ślubu i wesela zaczynamy od oszacowania budżetu, wyboru stylu uroczystości, znalezienia odpowiedniego miejsca, kompletujemy dokumenty niezbędne do zawarcia ślubu cywilnego lub konkordatowego… Od tej pory, aż do Dnia Ślubu jesteśmy w stałym kontakcie, a ja, służę Wam pomocą na każdym etapie przygotowań jako Wasz konsultant ślubny.

Pakiet „na ostatni guzik”

Częściowa organizacja ślubu i wesela. Pakiet skierowany do Par, które mają już wybrane miejsce, termin, pomysł na styl i motyw przewodni, dopełnione wszystkie formalności urzędowe związane z uroczystością. Towarzysze Wam we wszystkich przygotowaniach, doradzam, wspólnie tworzymy scenariusz Dnia Ślubu.

Pakiet „na ratunek”

Gdy Ten Dzień zbliża się nieubłaganie, a zostało Wam jeszcze sporo szczegółów do dopięcia przy organizacji wesela i ślubu, służę wtedy pomocą. W zależności od potrzeb, skupiamy się np. na oprawie wizualnej wesela: doborze dekoracji do winietek i zaproszeń, prezentów dla gości, kwiatów, aranżacji dekoracji na stołach lub oferuję wsparcie typowo organizacyjne wesela: atrakcji, fotografa, fotobudki, oprawy muzycznej, firmy dekoratorskiej, makijaży, pierwszego tańca, organizacji transportu czy noclegu dla gości itp.

Pakiet „akcja: ŚLUB !”

Jestem Waszą prawą ręką w Dniu Ślubu i wesela i dopilnowuje każdego zaplanowanego przez Was punktu uroczystości, koordynuję pracę podwykonawców, służę pomocą przy rozwiązywaniu nieprzewidzianych problemów w trakcie uroczystości.

Nie wiesz, który pakiet jest odpowiedni dla Ciebie?